Rabaty dla Członkiń

KARTA CZŁONKOWSKA

Club Card Opolskiej Kobiety Sukcesu to karta członkowska, którą otrzymujesz po dołączeniu do naszego Stowarzyszenia. Każda karta posiada unikatowy numer, który uprawnia Cię do szerokiej gamy zniżek i rabatów.

Poniżej znajdziesz listę aktualnych rabatów i gratisowych usług. Lista ta jest regularnie aktualizowana, dlatego przed skorzystaniem ze zniżki warto zajrzeć na naszą stronę. Pamiętaj, aby o rabacie poinformować usługodawców przed wystawieniem rachunku.

Chcesz zaoferować specjalną zniżkę na swoje produkty lub usługi dla Członkiń Stowarzyszenia Opolskie Kobiety Sukcesu? Zapraszamy do kontaktu: biuro@kobietysukcesu.org.pl

Aktualna lista rabatów, zniżek i darmowych usług dla Członkiń Opolskich Kobiet Sukcesu

Drogie Panie przypominamy, że w każdą środę, w godz. 15.00 - 17.00 w Kancelarii Radców Prawnych Hryniów Łebek i Partnerzy wszystkie członkinie Stowarzyszenia Opolskie Kobiety Sukcesu mogą skorzystać z darmowych porad prawnych! Dziękujemy Kancelarii Hryniów Łebek i Partnerzy za taką możliwość Korzystajcie Drogie Panie!
Rabat 10% na wybrane usługi
10 % zniżki na zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz manicure pedicure hybrydy powyżej kwoty 150 zł, 10 % zniżki na kosmetyki do pielęgnacji domowej ekskluzywnej francuskiej firmy Guinot
Rabat 10%
Rabat 5%
Rabat 10%
Rabat 15%
Rabat 15%
Rabat 15%
Rabat 15%
Rabat 15%